V Rajd Rowerowy „Sierpniowa Trzydziestka” (zapowiedź)

W imieniu działającej przy naszym stowarzyszeniu Sekcji Turystycznej zapraszamy na V edycję „Sierpniowej Trzydziestki”. Na rajdową trasę wyruszymy dokładnie za cztery tygodnie.

Kiedy odbędzie się rajd? Skąd wystartuje?

Startujemy w niedzielę 13 sierpnia o godzinie 9:00 spod pomnika „Namysłowskiej Nike” na Placu Wolności. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych, rezerwowym terminem jest świąteczny wtorek 15 sierpnia. Miejsce i godzina zbiórki będą w takim wypadku bez zmian.

Jaka będzie trasa wycieczki?

Trasa tegorocznej „Sierpniowej Trzydziestki” przebiegać będzie przez następujące miejscowości: Namysłów – Objazda – Kowalowice – Baldwinowice – Bukowa Śląska – Michalice – Kamienna – Łączany – Namysłów. Dystans 30 kilometrów to odległość, z którą śmiało mogą zmierzyć się uczestnicy z różnych grup wiekowych.

Dlaczego „Sierpniowa Trzydziestka”?

„Sierpniowa Trzydziestka” to rajd organizowany przez nasze stowarzyszenie od roku 2019. Jego nazwa wiąże się z miesiącem, w którym odbywa się wyjazd, a także z pokonywanym dystansem. Zdarzyło się (w roku 2020), że ze względu na niesprzyjające warunki wydarzenie miało miejsce dopiero we wrześniu.

Ze stowarzyszeniowego archiwum:

I Rajd Rowerowy „Sierpniowa Trzydziestka” (11 sierpnia 2019)

II Rajd Rowerowy „Sierpniowa Trzydziestka” (16 sierpnia 2020)

III Rajd Rowerowy „Sierpniowa Trzydziestka” (5 września 2021)

IV Rajd Rowerowy „Sierpniowa Trzydziestka” (14 sierpnia 2022)

Loading

Podobne wpisy

Dodaj komentarz