Przekaż 1,5% swojego podatku

Od 15 lutego do 30 kwietnia trwa okres rozliczania deklaracji, określających wysokość podatku za rok 2023.

Na co przeznaczymy zebrane środki?

Już po raz czwarty istnieje możliwość wsparcia działalności naszego stowarzyszenia poprzez przekazanie 1,5% podatku. Zebrane środki przeznaczymy na organizowanie aktywności, znajdujących się w sferze działań publicznych. Będą to wydarzenia popularyzujące wiedzę o naszej „Małej Ojczyźnie”. Wśród nich znajdą się świetnie Wam już znane aktywności plenerowe – spacery miejskie i wycieczki rowerowe.

Skąd taka możliwość?

Taka forma zasilenia budżetu Towarzystwa Przyjaciół Namysłowa i Ziemi Namysłowskiej zaistniała po raz pierwszy w roku 2021. Funkcjonuje z kolei dzięki naszej wieloletniej współpracy z poznańską fundacją FaniMani.pl. Do tej pory otrzymaliśmy w ten sposób środki w wysokości 963,72 zł.

Informacja dla naszych darczyńców

Sporo osób w ciągu roku 2023 przekazało na naszą rzecz darowiznę pieniężną. Byli to zarówno członkowie Towarzystwa Przyjaciół Namysłowa i Ziemi Namysłowskiej, jak i nasi sympatycy. Przypominamy Wam o tym, że z tego tytułu przysługuje odliczenie podatkowe! Informację o wysokości dokonanej wpłaty przekazaliśmy Wam już w indywidualnej wiadomości.

Przypominamy również o aplikacji zakupowej i wirtualnej kawiarni

Istnieje również możliwość przekazywania nam części środków… wydanych przez Was w trakcie zakupów w sklepach internetowych. Wystarczy założyć konto w aplikacji, stworzonej przez naszych przyjaciół z fundacji Mani Mani. Link rejestracyjny znajdziecie tutaj.

Drugą formą wspierania drobną kwotą naszego budżetu jest zafundowanie nam symbolicznej kawy. Ta opcja istnieje dzięki współpracy z platformą Buycoffe.to, stworzoną z myślą o internetowych twórcach.

Loading

Podobne wpisy

Dodaj komentarz