|||

IX Wiosenny Rajd Rowerowy

Bardzo nam miło, że inauguracja naszego tegorocznego sezonu kolarskiego spotkała się z tak dużym zainteresowaniem. 25 uczestników wzięło bowiem udział w dzisiejszym IX Wiosennym Rajdzie Rowerowym. Zorganizowała go Sekcja Turystyczna naszego stowarzyszenia.

Z liczącą 37 kilometrów trasą zmierzyli się rowerzyści znani nam już z naszych poprzednich wyjazdów, ale i osoby, które w rajdzie TPNiZN wzięły udział po raz pierwszy. Oprócz uczestników na co dzień mieszkających w powiecie namysłowskim, udział w rajdzie wzięli również kolarze z m. in. Brzegu, Opola i Strzelina. Miło było spotkać pasjonatów w różnym wieku, od dzieci po seniorów!

Na wycieczkowej trasie znalazły się tym razem następujące miejscowości ziemi namysłowskiej: Namysłów, Ziemiełowice, Jastrzębie, Biestrzykowice, Miodary (przystanek regeneracyjny), Żaba, Krzemieniec, Minkowskie, Ligota Książęca (przystanek regeneracyjny), Barzyna oraz Smarchowice Śląskie.

Wydarzenie zakończyło wspólne grillowanie. Spośród członków TPNiZN udział w IX Wiosennym Rajdzie Rowerowym wzięli: prezes Łukasz Ocharski, kierowniczka Sekcji Turystycznej Elżbieta Magda, członek zarządu Tomasz Śniadecki oraz kolega Henryk Skiba.

Na kolejny kolarski wyjazd zaprosimy Was najprawdopodobniej już 5 maja!

Autorzy fotografii: Elżbieta Magda, Marcin Mufazałów, Marek (Opolski Klub Turystyki Rowerowej Rajder).

Fotorelacje z wycieczki znajdziecie również na profilach facebookowych TPNiZN oraz Opolskiego Klubu Turystyki Rowerowej „Rajder”.

Loading

Podobne wpisy

Dodaj komentarz