|||

Rajd charytatywny „Razem dla Bogusia”

Dzisiejszy rajd charytatywny był jednym elementów akcji, prowadzonej przez społeczność lokalną na rzecz Bogumiła Żurawskiego. Mieszkaniec Łączan zmaga się ze skutkami udaru mózgu.

Licząca 36 kilometrów trasa dzisiejszego rajdu prowadziła z placu pod Grzybkiem w Namysłowie przez Smarchowice Wielkie, Nowe Smarchowice, Karolówkę, Nowy Folwark, Jastrzębie, Ziemiełowice, Łączany, Kamienną oraz Michalice. Metą wyjazdu była przystań „U Chowanków” nad Zalewem Michalickim.

Uczestnicy wyjazdu przekazali na rzecz dalszego leczenia i rehabilitacji pana Bogumiła kwotę 221,43 zł. Rajd charytatywny nie był pierwszą tego typu inicjatywą, podjętą przez nasze stowarzyszenie. Wielokrotnie wspieraliśmy różnego rodzaju akcje, które prowadzone były na rzecz znajdujących się w potrzebie mieszkańców Ziemi Namysłowskiej.

Spośród członków TPNiZN udział w wydarzeniu wzięli: Adam Komarnicki, Czesław Kowalczyk, Mateusz Magda, Mirosław Magda i Łukasz Ocharski. Pozostałymi uczestnikami byli Zdzisław Czarnecki, Elżbieta Magda i Paulina Magda.

Autorzy fotografii: Mateusz Magda i Mirosław Magda.

Nasz poprzedni wyjazd: II Wakacyjny Rajd Rowerowy

Loading

Podobne wpisy

Dodaj komentarz