||||||

33 Rajd Rowerowy TPNiZN

W czwartkowy poranek namysłowscy pasjonaci turystyki rowerowej spotkali się na skwerze Ignacego Jana Paderewskiego. Świąteczny wyjazd był 33 wycieczką zorganizowaną przez nasze stowarzyszenie.

Warto przypomnieć, że debiutowaliśmy przeszło osiem lat temu. Pierwszym naszym wyjazdem był I Wiosenny Rajd Rowerowy, który odbył się 22 marca 2015 r. Dziś na liczniku organizowanych wypraw pojawiła się liczba 33, a do końca tegorocznego sezonu jeszcze daleko.

Dystans był znacznie większy niż tytułowa liczba. Uczestnicy rajdu pokonali bowiem trasę liczącą 58 km. Prowadziła nas ona drogami gmin Namysłów, Domaszowice i Świerczów przez Józefków, Michalice, Bukowę Śląską, Strzelce, Domaszowice, Siemysłów, Starościn, Dąbrowę, Świerczów, Biestrzykowice, Nowy Folwark, Żabę (przysiółki Młyńskie Stawy i Karolówka), Nowe Smarchowice i Smarchowice Wielkie. Meta znajdowała się tym razem na wysokości przystanku autobusowego przy ul. Jana Pawła II w Namysłowie.

W wydarzeniu wzięło udział 7 osób, w tym 5 członków naszego stowarzyszenia – Adam Komarnicki, Elżbieta Magda, Mateusz Magda, Mieczysław Misterkiewicz i Krzysztof Wolf.

Platforma widokowa na Młyńskich Stawach

Krótkie przystanki na trasie rajdu – Domaszowice i Świerczów

Kolejny rajd rowerowy, którego organizatorem będzie Sekcja Turystyczna działająca przy naszym stowarzyszeniu, odbędzie się w lipcu. Już teraz zapraszamy na III Wakacyjny Rajd Rowerowy. Więcej szczegółów wkrótce.

Autorzy fotografii: Mateusz Magda i Krzysztof Wolf

Fotorelacja również na naszym Facebooku

Pamiątkowa fotografia wykonana w Starościnie

Poprzedni rajd rowerowy

Loading

Podobne wpisy

Dodaj komentarz