III Wakacyjny Rajd Rowerowy (zapowiedź)

Działająca przy naszym stowarzyszeniu Sekcja Turystyczna zaprasza pasjonatów kolarstwa do udziału w naszej kolejnej wycieczce. Będzie nią III Wakacyjny Rajd Rowerowy.

Tym razem zaplanowaliśmy dwa możliwe warianty trasy. Są one krótsze niż zazwyczaj i idealne na rodzinny wyjazd w niedzielny poranek. Zapraszamy więc do uczestnictwa rowerzystów w każdym wieku. Trasa rajdu uzależniona będzie od uczestników. Jeśli na starcie staną najmłodsi rowerzyści, to wybierzemy bezpieczniejszą trasę przejazdu (liczy ona 21 km). W przeciwnym wypadku zmierzymy się z nieco dłuższym, 30 kilometrowym dystansem.

Nasz czwarty tegoroczny wyjazd odbędzie się w niedzielę 2 lipca. Wystartujemy o godzinie 9:00 ze skweru Ignacego Jana Paderewskiego. Znajduje się on przy dworcu kolejowo-autobusowym w Namysłowie.

Dwa warianty trasy III Wakacyjnego Rajdu Rowerowego

Zainteresowani uczestnictwem w rajdzie mogą zapisać się na facebookowej stronie wydarzenia. Skontaktować się można z nami również mailowo (towarzystwo.namyslow@onet.pl). Przypominamy, że osoby niepełnoletnie powinny posiadać pisemną zgodę rodzica lub prawnego opiekuna (o ile podczas wyjazdu nie będą znajdować się pod opieką tegoż).

Na trasie II Wakacyjnego Rajdu Rowerowego (3 lipca 2022 r.)

Nasz poprzedni wyjazd – 33 Rajd Rowerowy TPNiZN

Loading

Podobne wpisy

Dodaj komentarz