|||

Zapraszamy na warsztaty rękodzielnicze „Wielkanocny wianek”

Jakiś czas temu poinformowaliśmy o tym, że w naszym stowarzyszeniu utworzyliśmy nową sekcję. Dziś przyszła pora zaprosić Was na pierwsze wydarzenie, organizowane przez Sekcję Aktywności Twórczej Towarzystwa Przyjaciół Namysłowa i Ziemi Namysłowskiej. Będą to warsztaty rękodzielnicze, podczas których będzie można własnoręcznie wykonać świąteczne ozdoby.

Kiedy i gdzie odbędą się warsztaty rękodzielnicze?

Warsztaty „Wielkanocny Wianek” odbędą się już w najbliższą sobotę, tj. 1 kwietnia 2023 r. o godzinie 16. Miejscem, w którym spotkają się uczestnicy będzie Izba Techniki Młynarskiej w Namysłowie (ul. Piastowska 12).

Warsztaty odbędą się w Izbie Techniki Młynarskiej (fot. Roman Szołdra, 2013)

Zachęcamy do rejestracji

Zainteresowanych udziałem w zajęciach (adresowane są do osób dorosłych) prosimy o rejestrację pod numerem telefonu 694 776 737. Koszt uczestnictwa wynosi 55 zł. Ilość miejsc jest ograniczona.

Osoby odpowiedzialne za wydarzenie

Prowadzącą warsztaty rękodzielnicze będzie nasza stowarzyszeniowa koleżanka Michalina Czuczwara, kierowniczka Sekcji Aktywności Twórczych. Jej realizacje znajdziecie m. in. na stronie Projekt Cuda Wianki. Za wsparcie realizacji pomysłu już teraz dziękujemy drugiej z naszych członkiń, Katarzynie Jaruszewicz-Kot, na co dzień instruktorowi Namysłowskiego Ośrodka Kultury.

Autor fotografii: Roman Szołdra (http://turystyka-namyslow.pl/spacer-po-miescie/)

Projekt plakatu: Katarzyna Jaruszewicz-Kot

Loading

Podobne wpisy

Dodaj komentarz