|||

Spotkanie z ekspertką kulinarną Jolą Caputą (zapowiedź)

Zapraszamy na niezwykle ciekawe i inspirujące spotkanie. Jego bohaterką będzie Jola Caputa, autorka książki pt. Moje najlepsze przepisy. Wydawnictwo to zawiera najpopularniejszymi przepisy kobiety znanej jako ekspertka prasy kulinarnej oraz autorka popularnego bloga Przepisy Joli.

Przez kilka ostatnich lat Jola z powodzeniem współpracowała jako ekspert kulinarny z redakcjami pism o najwyższej sprzedaży. Wymienić wśród nich należy Przepisy czytelników, a także Ciasta czytelników i Najlepsze ciasta (wszystkie tytuły to wydawnictwa Phoenix Press). Obecnie wrocławianka prowadzi bloga kulinarnego Przepisy Joli. Jej facebookowy fanpage ma już ponad 60 tysięcy polubień, a ich liczba codziennie rośnie. Każdego miesiąca gotuje z nią kilkaset tysięcy fanów.

Zapraszamy na stronę z przepisami Joli Caputy (Przepisy Joli)

Już 27 listopada (czwartek) będziecie mieć niepowtarzalną okazję poznać tę fascynującą postać na żywo. Jola Caputa przyjedzie bowiem na nasze zaproszenie do Namysłowa. O godzinie 18:00 w Dworku Różanym przy ulicy Oławskiej 36a rozpocznie się jej spotkanie autorskie. Wydarzenie poprowadzi nasza stowarzyszeniowa koleżanka Magdalena Kownacka.

Podczas spotkania będzie można zdobyć książkę Moje najlepsze przepisy z autografem autorki, dostępna będzie ona dla Was w specjalnej, niższej cenie. Kolekcja dań, które pokochali czytelnicy bloga, zawiera kilkadziesiąt sprawdzonych przepisów, a także niepublikowane do tej pory receptury. To książka kucharska z działami tematycznymi, w której można znaleźć pomysły dla każdego i na wszelkie okazje. Każde prezentowane danie jest doskonałą inspiracją, dla tego jak z ogólnodostępnych składników można wyczarować przysmaki, które potem na długo zostaną w domowym menu.

Nie zabraknie oczywiście kulinarnych rozmów i dyskusji.

Loading

Podobne wpisy

Dodaj komentarz