|||

Charytatywny spacer miejski

Szybko rozpoczęliśmy tegoroczny sezon wycieczkowy. Już 2 stycznia odbył się pierwszy z historycznych spacerów miejskich. Tym razem był on charytatywny, podczas wydarzenia prowadzona była zbiórka środków na leczenie chorego chłopca.

Jeremiasz Grzeszczuk to chłopiec z Domaszowic, zmagający się z wrodzoną wadą słuchu. Oprócz przekazania darów na licytacje charytatywne, postanowiliśmy zorganizować również wspierającą zbiórkę środków na leczenie Jeremiasza wycieczkę.

W dzisiejszym wydarzeniu wzięło udział 11 uczestników. Wszyscy z nich zdobyli w niedzielne popołudnie sporą dawkę informacji na temat namysłowskich zabytków. Na naszej trasie znalazły się m. in. dawne bramy miejskie, szkoły i kościoły.

Najważniejsza informacja padnie jednak teraz – na rzecz Jeremiasza Grzeszczuka zebraliśmy kwotę 168 zł! Zebrane dziś środki przeznaczone zostaną na zakup specjalistycznego aparatu słuchowego.

Jeśli ktoś z Was organizuje akcję na cel charytatywny prosimy o kontakt – chętnie wesprzemy zbiórkę organizując wydarzenie turystyczne lub przekazując gadżety na licytację.

Spośród członków TPNiZN udział w wydarzeniu wzięli: Anna Iżycka, Adam Komarnicki, Czesław Kowalczyk, Elżbieta Magda i Mateusz Magda.

Autorzy fotografii: Adam Komarnicki i Mateusz Magda

Poprzednio spacerowaliśmy po Rychtalu

Fotorelacja z wydarzenia również na naszym Facebooku

Loading

Podobne wpisy

Dodaj komentarz